N ecipoğulları Beton Elemanları, 1975 yılında baba
Necip Kulaksız, tarafından Ordu’nun Ünye İlçesinde taş parke üretimi ile faaliyetlerine başlamış, 1984 yılında genç ve dinamik ikinci kuşak hizmet bayrağını devralmıştır.Yıllar içerisinde üretim hacmini, bilgi ve tecrübesini arttıran firmamız şirket merkezini Konya’ya taşımıştır.K onya Merkez ve Cihanbeyli de olmak üzere Necipoğullarına ait en son teknoloji ile donatılmış fabrikalarımızda beton parke, bordür, oluk ve büz gibi beton ürünlerini zengin renk ve desen yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Alanının öncü kuruluşlarından olan Necipoğulları Beton Elemanları alışılagelmiş, sıradan beton ürünleri yerine , kaliteli ve aynı zamanda estetik seçenekler de sunmayı tercih ederek AB standartlarında beton elemanları üretmekte bu sayede günümüz insanların her türlü ihtiyaç ve taleplerine eksiksiz cevap vermektedir.


B u doğrultu da kilitli parke, “S” parke, baklava parke, dikdörtgen parke, desen parke, 10x10 parke, 25x25 parke , kelebek parke, çim taşı, bordür, yürüyüş bandı ve oluk ürünlerini beyaz, gri, siyah, kırmızı, sarı, yeşil başta olmak üzere zengin renk çeşidi ile başta Konya olmak üzere çevre illerden başlayarak Türkiye geneline hizmet vermektedir. Konya Beton Elemanları firmaları denildiği zaman akla ilk gelen firma olan Necipoğulları, sahip olduğu sorumluluk bilinciyle çevre düzenlemesi alanında ihtiyaç ve beklentilerinize yönelik hizmet sunmaktadır.Firmamız teknolojik gelişmeleri takip ederek devamında gerekli AR-GE çalışmalarını yapmakta, bu sayede ürün kalitesini daima iyileştiren ve geliştiren bir hizmet anlayışı ile üretimlerine son hızla devam etmektedir.

F irmamız bünyesinde bulundurduğu alanında tecrübeli, yeniliğe açık, başarıya sürekli aç çalışanları sayesinde sıfır hata ile şartsız, koşulsuz bir şekilde müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutmaktadır. Karşılıklı güven, hoşgörü, sevgi ve saygı ilkelerinden kesinlikle taviz vermeden müşteri ilişkilerini kuran firmamız bu sayede sektöründe öncü, saygın ve örnek olmuş, müşterilerimiz , çalışanlarımız ve tedarikçilerimizin nezdinde “her zaman tercih edilen” konuma gelmiştir. Firmamız işletme kaynaklarını en iyi şekilde kullanarak verimliliği arttırmış, piyasadaki gücüne güç katmış, profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli kadrosu ve referanslarıyla güvenirliğini ispatlamış ve sektörün öncüsü olmuştur. Zerafetinin göz okşadığı Necipoğulları Beton Elemanları TSE ve CE belgeli üretim kalitesiyle başta belediyeler olmak üzere diğer kamu kurumları ve özel sektör tarafından tercih edilmektedir.

T üm bu önemli unsurlarla beraber İnsan sevgimizden ve doğa sevgimizden vazgeçmeden, tüm birimlerimiz ile çevre bilincine sahip olarak vatanımıza ve milletimize layık bir hizmet sürdürmeyi kendimize temel ilke edinmiş bulunmaktayız.

Hasan KULAKSIZ

Yönetim Kurulu Başkanı


 

Necip KULAKSIZ

Genel Müdür

+90 332 355 0 555


 Cihanbeyli Fabrika

 

NECİPOĞULLARI İnş. Beton Taş Yapı Elemanları İnş. Malzeme Taahhüt Tic. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.